W naszych salonach pracują specjaliści sprzedaży, którzy są również stylistami. Odwiedzając nasze salony możecie skorzystać z profesjonalnych usług z zakresu kreowania wizerunku, a także przeprowadzić analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki. Nie masz czasu, aby odwiedzić nasz butik? Wybierz ubrania, które Cię interesują, a nasi styliści po wcześniejszej konsultacji przywiozą wybrany asortyment i przeprowadzą analizy w Twoim domu. Dodatkową oferowaną przez nas usługą jest „detoks szafy’’. Podczas spotkania z naszymi stylistkami dowiesz się  na co zwracać uwagę przy doborze garderoby. Zaoszczędzisz w ten sposób swój czas spędzony w centrum handlowym oraz uchronisz się przed wydawaniem pieniędzy na rzeczy, których nigdy nie założysz. Stylistki Invogue pomogą Ci wybrać ubrania w  odpowiednim fasonie oraz kolorze, a także idealnie pasujące do danej okazji. Sprawdź na czym polegają nasze 3 STYLOWE KROKI INVOGUE.

 

 

KROK 1 INVOGUE – ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Kolory odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Odpowiednio dobrane poprawiają koloryt skóry, nadając jej promienny i świeży wygląd, a nawet odejmują kilka lat. Źle dobrane sprawiają, że skóra wygląda na szarą, zmęczoną i starszą niż w rzeczywistości.
Każda kobieta przywiązuje ogromną wagę do wyglądu, nie tylko sylwetki, ale również twarzy. Przeprowadzenie analizy kolorystycznej przy pomocy specjalistycznych akcesoriów pozwoli wybrać odpowiednią dla Ciebie gamę barw, która stanie się kluczem do wyboru odpowiednich ubrań.

 

KROK 2 INVOGUE – ANALIZA SYLWETKI

Niewiele z nas natura obdarzyła wprost proporcjonalną budową ciała. Idealny wygląd jest jednak w zasięgu naszej ręki. Wystarczy umiejętnie zatuszować niedoskonałości oraz wydobyć i wyeksponować zalety. Podczas analizy sylwetki określimy Twoje proporcje, typ sylwetki oraz kształt twarzy. Następnie przeanalizujemy słabe i mocne strony Twojej figury i dobierzemy do niej odpowiednie fasony.

 

 

 

 

KROK 3 INVOGUE – DETOKS SZAFY / ZAKUPY

Wiele kobiet otwierając szafę stwierdza: ,, Nie mam się w co ubrać ”. Dzięki naszej  pomocy obalisz ten mit. Pozbędziemy się ubrań, które do Ciebie nie pasują, a z tych, które zostaną stworzymy gotowe stylizacje na wybrane przez Ciebie okazje. Przeglądu szafy dokonamy pod kątem Twojego typu kolorystycznego oraz typu sylwetki. Przy tym wyborze będziemy mieć na uwadze styl życia jaki prowadzisz, rodzaj pracy jaki wykonujesz oraz indywidualny typ Twojej osobowości. Stworzymy również gotową bazę ubraniową, czyli rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie.

 

 

Po przejściu 3 KROKÓW INVOGUE będziesz gotowa na uzupełnienie garderoby w naszych butikach  przy asyście naszych stylistek.

POZWÓL SIĘ ZAINSPIROWAĆ I STWÓRZ Z NAMI SWÓJ INDYWIDUALNY STYL!

 

*Lokalizacja mobilnych usług naszych stylistek obejmuje Radom, Kielce oraz okolice.