Invogue to nie tylko internetowy dom mody, ale również dwa multibrandowe salony stacjonarne: Prima Linea przy ulicy Żeromskiego w Radomiu oraz Made In G przy ulicy Solnej w Kielcach. Oferujemy najwyższej jakości odzież, obuwie, torebki i  akcesoria marek premium dla kobiet oraz mężczyzn. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kolekcje: Armani Jeans, Love Moschino, Patrizia Pepe, Elisabetta Franchi, Trussardi Jeans, AT.T.CO, Kocca, Gas, Atos Lombardini.

In Vogue to świat kolekcji znanych i cenionych projektantów, gwarancja oryginalności produktu i unikatowego asortymentu. Wierzymy, że ubranie to sztuka, która jest integralną częścią każdego z nas, definiuje naszą osobowość i podkreśla indywidualny charakter. Łączymy nowoczesny design, ponadczasową klasykę, najnowsze trendy oraz nieprzemijający apetyt na oryginalność. Zamawiane przez nas kolekcje są starannie wyselekcjonowane, aby zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Naszym dodatkowym atutem jest najwyższy standard obsługi i indywidualne podejście do każdego klienta. W naszych salonach pracują specjaliści sprzedaży, którzy są również stylistami. Odwiedzając nasze salony możecie skorzystać z profesjonalnych usług z zakresu kreowania wizerunku, a także przeprowadzić analizę kolorystyczną oraz analizę sylwetki. Nie masz czasu, aby odwiedzić nasz butik? Wybierz ubrania, które Cię interesują, a nasi styliści po wcześniejszej konsultacji przywiozą wybrany asortyment i przeprowadzą analizy w Twoim domu.