Dostawa

Jeżeli zamawiany towar znajduje się w magazynie, Państwa zamówienie zrealizujemy w ciągu 3 dni roboczych. Dlatego prosimy zwrócić uwagę czy interesujący Państwa rozmiar jest aktualnie dostępny.
Przesyłkę dostarczymy Państwu za pośrednictwem KURIERA DHL.

Prosimy o wybór sposobu dostarczenia przy składaniu zamówienia.

 

Przy płatności – PRZELEWEM – wysyłka kurier DHL

Przesyłkę dostarczy Państwu kurier, ale nie pobiera on już należności wynikających z treści zamówienia. Paczka wysłana będzie dopiero po zaksięgowaniu na naszym koncie wpłaty. Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu powinien zostawić AWIZO na podstawie, którego należy odebrać paczkę ze wskazanej placówki firmy kurierskiej.

Koszt przygotowania, pakowania i nadania przesyłki to w zależności od wielkości paczki 20 PLN (płatność przelewem) / 25 PLN (pobranie) i zostanie doliczony go do kwoty zamówienia. (Koszt wysyłki na terenie Polski).

Zawsze przy odbieraniu przesyłki proszę sprawdzić czy paczka nie została uszkodzona w trakcie transportu. W takim przypadku należy poinformowac o tym kuriera i w ich obecności sporządzić odpowiednią notatkę, którą należy zachować.

 

Przy płatności – ZA POBRANIEM – wysyłka kurier DHL

Przesyłkę dostarczy Państwu kurier i to jemu należy przekazać należność wynikającą z zamówienia. Jeśli kurier nie zastanie Państwa w domu powinien zostawić AWIZO na podstawie, którego paczkę należy odebrać ze wskazanej placówki firmy kurierskiej i tam uiścić wpłatę.

 

Zwroty

Jeżeli towar nie spełni Państwa oczekiwań możecie go Państwo odesłać w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem, że nie był on używany i nie został w żaden sposób uszkodzony. Koszty zwrotu towaru (przesyłka od Klienta) ponosi Klient. Prosimy dodać do przesyłki pisemną informację o rezygnacji oraz nr rachunku bankowego na jaki mamy wykonać przelew.

Przesyłki prosimy wysyłać na adres naszych sklepów (zależnie od sklepu, z którego nadaliśmy przesyłkę):

  • Prima Linea, ul. Żeromskiego 23, 26-600 Radom
  • Made in G, Solna 4A/8U 25-006 Kielce

 

Formularze

Formularz reklamacji

Formularz zwrotu